Contracte de munca ANGLIA GERMANIA FRANTA ITALIA SPANIA fara comision in tara

Anunturi - Locuri de munca
Adaugat: 21-10-2011

Pret: lei
Judet: Suceava
Firma/PF:

Contracte de munca ANGLIA GERMANIA FRANTA ITALIA SPANIA  fara comision in tara 3761
Compania Find Job S.R.L. , este o companie romana autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial si are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca in strainate.
Descrierea postului:
Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intr-un cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.Tratam fiecare client cu deschidere si profesionalism, tinand cont de individualitatea fiecaruia. Dorim sa fim cat mai aproape de nevoile clientilor si incercam sa dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
Cerinte:
-seriozitate;
-profesionalism;
-experienta anterioara;
-indemanare;
Oferta (bonusuri, beneficii):
-sa realizam selectia si recrutarea de personal conform cerintelor dumneavoastra;
-Cazare asigurata (optional)
-Bonusuri in functie de munca prestata
-Conditii occidentale de munca
DATE DE CONTACT:
findjobsrl@gmail.com
0757541734
0373372591
findjobsrll@gmail.com

Contracte de munca ANGLIA GERMANIA FRANTA ITALIA SPANIA  fara comision in tara

1- Te Inregistrezi
Adaugi :
2- Anunt pers. fizica
3- Firma : -Promotii -Anunturi
Adresa mail:

Parola:
Fii Informat !
Aboneaza-te pe Facebook

sageata jos